Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Miehet Joukkueenjohtaja Tirkkonen Mikko @: mikko.tirkkonen@gmail.com
tel:0465720839
Miehet Joukkueenjohtaja Virkkula Pekka @: pecutsu@hotmail.com
tel:0405943696
Naiset Joukkueenjohtaja Päivärinta Miia @: miiapee@hotmail.com
tel:0407246254
D keltainen Joukkueenjohtaja Teppo Ari @: teppo.ari@gmail.com
tel:
E-pojat (2007-2008) Joukkueenjohtaja Koskela Matti @: matti.koskela2@hotmail.com
tel:
E-pojat (2007-2008) Joukkueenjohtaja Sailas Jenni @: jenni.sailas@nivala.fi
tel:0445008058
E-tytöt (2007-2008) Joukkueenjohtaja Kumpula Suvi @: skoskenoja@hotmail.com
tel:0405291093
Naperot (2009-2010) Joukkueenjohtaja Jyrkkä Tuula @: tuula.jyrkka@gmail.com
tel:
D vihreä Joukkueenjohtaja Salo Jenni @: jennisal@wippies.fi
tel:
Miehet Akatemia Joukkueenjohtaja Leppimaa Hannu @: hannu.leppimaa@gmail.com
tel:+358442924513
Miehet Akatemia Joukkueenjohtaja Somero Janne @: janne.somero@kotinet.com
tel:0445177892
Nivala Pesis ry
«  Lokakuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat